Oznotory samochodowe

  • -

Oznotory samochodowe

Category : Uncategorized

imagesW samochodzie spędzamy dużo czasu, podróżujemy nim na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi, co dzień jeździmy nim do pracy i w celu załatwienia na mieście różnych sprawunków. Ważne, aby odpowiednio dbać o swoje auto, zwłaszcza, jeśli posiada ono klimatyzację. Zaraz po wejściu do auta i uruchomieniu go, włączamy nawiew powietrza – zimny, ciepły, z klimatyzacji. Tym powietrzem również oddychamy, choć nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile w nim może znajdować się różnych pyłków, zarodników grzybów, bakterii, alergenów.

Generatory ozonu pomogą nam skutecznie oczyścić wnętrze samochodu, abyśmy mogli oddychać czystym powietrzem przebywając w nim. Przewożąc w aucie dzieci mamy świadomość tego, jak wiele różnych płynów oraz żywności pozostaje w nim i ulega rozkładowi. Podobnie jest w przypadku przewożenia zwierząt, a jeśli dodatkowo kierowca pali w aucie papierosy, to niemalże w każdej szczelinie, nawet tej trudno dostępnej, są jakieś resztki jedzenia, picia i smrodu tytoniowego. Wycieraczki, tapicerka, deska rozdzielcza – to miejsca, gdzie osadza się kurz, brud i rozwijają się całe kolonie bakterii i grzybów. Dzięki ozonatorowi samochodowemu skutecznie usuniemy wszystkie te zanieczyszczenia, jak również odświeżymy wnętrze samochodu.ozonator_p_aqua

Ten generator wytwarza ozon, który działa niezwykle skutecznie na wszystkie zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Posiada on też tę właściwość, dzięki której przenika do wszystkich trudno dostępnych szczelin i doskonale je czyści. Dlatego właśnie jest on znacznie skuteczniejszy, niż zwykłe czyszczenie mechaniczne, które działa jedynie powierzchniowo. Jednak największą zaletą ozonu jest fakt, że pomimo tego, że tak dokładnie czyści i dezynfekuje, to nie niszczy wnętrza samochodu. Nie ma szansy, by pod wpływem jego działania odbarwiła się tapicerka, a nawet skóra na siedzeniach, by zdeformowały się plastikowe elementy. Po ozonowaniu wnętrza auta poczujemy natomiast przyjemną czystość i powietrze pozbawione nieprzyjemnych zapachów, bez grzybów, bakterii i alergenów.


Najnowsze komentarze

    Kategorie