Kompleksowe czyszczenie auta

  • -

Kompleksowe czyszczenie auta

Category : Motoryzacja

Kosmetyka samochodowa była niegdyś niszową usługą zarezerwowaną wyłącznie dla najbogatszych osób. Dzisiaj każdy właściciel samochodu może sobie pozwolić na podrasowanie auta przez naprawę karoserii lub położenie specjalnej powłoki chroniącej lakier.

Ochrona lakieru – Detail King Kraków

Oczywiście w tym ostatnim przypadku istotne jest to, żeby użytkowany samochód był nowy, a lakier w bardzo dobrym stanie. Specjalny preparat, który jest powłoką ceramiczną lub kwarcową, może zwiększyć żywotność lakieru w nieskazitelnym stanie nawet na pięć lat. Jest to dużo, o czym większość kierowców doskonale wie. Dobrze wyglądający samochód jest w stanie uzyskać lepszą cenę podczas sprzedaży, czyli wizytę w detail king można uznać za dobrą inwestycję.

Poza położeniem warstwy ochronnej na lakier, nadwozie lub przednią szybę, w detailking można zamówić również usługę kompleksowego czyszczenia auta. I nie chodzi wyłącznie o typową myjnię. Specjaliści używający specjalnie przeznaczonych środków są w stanie doskonale wyczyścić skórzaną tapicerkę lub  plastikowe elementy, które już dawno nie wyglądają tak jak powinny. Przykładem są uchwyty drzwi, bądź przełączniki przy desce rozdzielczej. Ponadto wizyta w detailing kraków może znacząco wpłynąć na sam komfort jazdy. Poza nałożeniem hydrofobowej powłoki na przednią szybę, specjaliści są w stanie doczyścić reflektory świateł, które wraz z upływem czasu matowieją i stają się coraz bardziej żółte.

Efekty uzyskane za pomocą detailing Kraków

Poza aspektem estetycznym (zdecydowanie widać różnicę między doczyszczonymi światłami, a starymi) polepsza się także widoczność jezdni po zmroku. Nie mówiąc o tym, że sami też stajemy się bardziej widoczni dla innych kierujących. Ostatnim, ale także ważnym elementem wpływającym na ogólny wygląd samochodu, jest ochrona felg. Dobre felgi kosztują wiele, dlatego warto o nie dbać. Ponadto nadają samochodowi unikalnego stylu, więc zostawiając pojazd pod opieką specjalistów warto zadbać również o taki szczegół. Dodatkowo opony również mogą być wypolerowane, wystarczy tylko poinformować usługodawcę, że sobie tego życzymy. Wiele firm poza standardowymi usługami oferuje również prezenty w postaci profesjonalnych zapachów samochodowych. Jedynym problemem może być to, że nie każdemu taki aromat się spodoba.

Najlepszą ofertę detailingową znajdziesz na https://detailkingkrakow.pl/